Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan bolt vagy web oldal...

Van olyan bolt vagy web oldal ahol részletre lehet venni pc-t?

Figyelt kérdés
Úgy hogy én állítom össze.
2012. jan. 31. 15:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Számítógépre gondoltam.
2012. jan. 31. 15:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Az iponon pl. összeválogathatod a géped, össze is szerelik neked, és van részletfizetés -


- ha megfelelsz a hitelbírálaton.


Mert hogy nem ők hitelezik meg neked a gépet. Egyébként ha nem megélhetéshez kell a gép, jobban jársz, ha elkezded félretenni a pénzt, mert áruhitellel egyrészt sokkal drágább, másrészt mire kifizeted, elavul. A hitelbírálatra meg saját kereset híján lehet, hogy nem is leszel jó.


Az áruhitelek törlesztői gyakran úgy vannak összerakva, hogy elosztják az árat 10-el, ez lesz a havi részleted egy éven keresztül. Egy év viszont 12 hónap, tehát alsó hangon buksz kéthavi befizetést, plussz egyéb költségek (kezelés, hitelbírálat, bankadótovábbhárítás, adminisztráció, mertolyanakedvünk, stb). Ezt a kéthavi elvesző részletet akár arra is fordíthatnál, hogy jobb videókártyát, több memóriát, gyorsabb procit tegyél a gépbe, vagy vegyél hozzá valami jó hangrendszert, vagy egy fél SSD-t.


Az áruhitel hamis gazdagságát nyögi most a fél világ (a másik fele meg soha nem is volt hitelképes). Szóval ha nem muszáj, ne ugorj bele.

2012. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Számítógépre gondoltam."


Hű, pedig én már azt hittem, kávé darálóra :D

2012. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!