Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy pinnacle tipusú...

Gyuri9 kérdése:

Van egy pinnacle tipusú tv-kártya a gépemben. Xp alatt tökéletesen működött, de a win 7-nél mindig azt írja ki, hogy nem kompatibilis a rendszerrel. Lehet telepíteni úgy xp-t a win 7 mellé, hogy bejelentkezéskor választhassak két op. Rendszer közül?

Figyelt kérdés
A kompatibilási problémák megoldása nem segített.A virtuális gép részét pedig hagyjuk,mert azt nagyon nem értem.
2012. jan. 31. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs Win7-es driver hozzá, én is szívok emiatt, de inkább nem használom a kártyát.

Ha nagyon kell, akkor külön partíciókra lehet telepíteni a 2 rendszert akár.

2012. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.Elég problémás a dolog.De akkor nem marad más sajnos mint az adatok mentése lemezekre,és újratelepítés más partíció kiosztással.Most lett telepítve a win 7 )-:
2012. jan. 31. 19:56
 3/6 A kérdező kommentje:
És a két rendszer nem zavarja be egymást?Tudom,hogy külön partícion van,de a bejelentkezésre nagyon kíváncsi leszek,két rendszergazda fiók jön be majd kezdéskor,és választhatok közülük?Hétvégén azt hiszem kipróbálom.
2012. jan. 31. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ha minden igaz a Win7 elég kulturált, hogy ha észleli egy korábbi rendszer jelenlétét, akkor csinál választó képernyőt.

HA minden igaz, de ez ugye azt is jelenti, hogy előbb az XP-t kéne feldobni.

2012. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben.Kösz a segítséget.
2012. jan. 31. 20:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Újra lett telepítve,és tökéletesen fut mind a két rendszer.A tv-kártyával se nincs semmi probléma xp alatt.Igaz,hogy vírusírtót,drivereket,és egy-két programot kétszer kellett rakni de ez még nem olyan vészes dolog.Kösz a segítséget.
2012. febr. 15. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!