Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti hisztek az internetes...

Ti hisztek az internetes ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Mi véleményed az internetes ismerkedésről/társkeresésről? Te szoktál így ismerkedni?
2012. febr. 2. 07:05
 1/4 anonim válasza:
37%

Szexre siman jo.

Regebben fent voltam es adta eleg jol, csak annyi volt a gond, h mindig utazni meg szallodazni kellett.

Foleg, h sok no parkapcsolatban van es ugy van fent, szal azokkal meg foleg szalloda:S

2012. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép és hosszú kapcsolatom volt egy netes csajjal, miattam mentünk szét. Ismerősöm is neten talált magának asszonyt, már együtt élnek. :) A net csak egy szórakozó hely, ahol bátrabbak a nők, és neked sem kell innod, hogy legyőzhetetlen légy. Írd a valóságot magadról ne agyon photoshoppolt képpel, és neten is megtalálhatod az igazit :)
2012. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régebben ismerkedtem így, volt néhány barátnőm is onnan, szerintem teljesen OK, elfogadható.

A csitrikorból kinőtt, dolgozó lányok java része hol máshol ismerkedne? Szerintem nagyobb az esély egy nomrális lányt a neten találni, mint dizsiben...

2012. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm nagyon rosszul járt, neten ismerkedtek meg, a fotók alapján elég jók nézett ki.

Első randi: ápolatlan, borostás, pálinkás lehelletű, negyvenes fickó, aki be sem mutatkozott, egyetlen kérdése volt: hol laksz, gyerünk oda. Azt hitte, szexpartnert keres. Azonnal otthagyta, keressen magának prostit. De egy hónapig folyamatosan zaklatta mobilon, amíg számot nem cserélt. A férfiak nagy része nős és kalandot keres. Idősebb korban nagyon óvatosnak kell lenni.

2012. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!