Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elmegy a hang windows 7en,...

Elmegy a hang windows 7en, aztán ha bezárok mindent visszajön, miért?

Figyelt kérdés
Korábban már találkoztam ezzel (és rájöttem miért nem szeretem a win7et, miután most újra felraktam) hogy ha zenét hallgatok, mindegy, hogy youtube vagy zenelejátszóval, de ha leállítom, akkor abszolút elmegy a hang az egész gépről. Ha bezárok mindent akkor talán visszajön újra. Driver van fent. Meg igazából szerintem az nem is probléma, hiszen alapjáraton van hang.. Elég bosszantó tud lenni... Remélem valakinek van valami ötlete rá :(
2012. febr. 4. 07:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen, XPn nem volt ilyen gond, ezért is emeltem ki, hogy win7. Meg még annyi, hogy a lapira is ráraktam ugyan ezt a win7et és ott nincs gond (bár nemtudom mennyiben lehet ez az oprendszer hibája)
2012. febr. 4. 07:54
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy felraktál valami codec pack -ot. Ezek használatát kerülni kell mit a leprát.
2012. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem raktam fel semmit, csak a windows updateket. Azaz de, raktam fel egy packet, de csak azért, hogy hátha azzal menni fog, ergo a probléma után. De igazából nem változtatott rajta semmit. De ha letörölném akkoris ez lenne a helyzet.
2012. febr. 4. 08:05
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Hangkari driver -t frissítettél?
2012. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam azt is de a legfrissebb van fent. :/
2012. febr. 4. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!