Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi értelme van a zöld, kék és...

Mi értelme van a zöld, kék és piros kezeknek?

Figyelt kérdés

Mert 20éves informatikai tapasztalattal a hátam mögött irok napi átlagban mintegy 20db választ és 4 hónapja nem tudok elmozdulni a 78%-ról, felfelé.

1./ Talán tényleg hülye lehetek és beképzelek magamnak olyan ismeretanyag mennyiséget, ami nem fedi a valóságot

2./ Talán csak tudomásul veszik a jót és elfelejtenek a zöldre kattintani

3./ Talán aberáltak szórakozásból direkt más szinre kattintanak

Persze nem különösebben zavar, mert vagy elfogadják vagy nem véleményemet. De ha ezek a kezek nagymérvű szórakozásra jók és nem adnak adekvát képet a javaslatok hasznosságáról, akkor miért vannak?



2012. febr. 4. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az idelátogatók fele azt sem tudja, mire valók. :) Ne törődj ezzel, végül is nem zöld pacsikért segítünk, nem? :D

Én pl válaszadásaim alatt is sokat tanultam már :)

2012. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
a politikai rovatot kerüld ha növelni akarod a százalékod.
2012. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondolom humornak szántad. Talán észrevetted: Kérdésemet a Számitástechnika kategóriában, azon belül az Egyéb kérdések-ben tettem fel.

A többi kategória nem érdekel, ergo nem irok oda.

2012. febr. 4. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok kategóriába írok, politikába nem, de mindenhol azt tapasztalom, hogy a sok aberrált nem tudja, mit jelentenek, hogyan kell használni ezeket a jeleket. Többnyire az alapján kattintanak, hogy mennyire tetszik nekik a válasz (sok FB b*zi, onnan jön ez a lájk dolog, itt meg élvezik, hogy van "diszlájk" is). Tehát nem hasznosságot fejeznek ki a kattintgatással, hanem a véleményüket. Ezen segíteni nem tudsz, az internetet sajnos mára már bárki használhatja, IQ-hoz és műveltséghez nincs kötve. Akik így használták ezt az értékelés dolgot, azok ezek után is így fogják, sőt megsértődnek, ha esetleg fel mered hívni a figyelmet, hogy ez pontosan mire való.
2012. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kössük korhatárhoz, és intelligencia teszthez (16 gyöke?, for igzemplö) a regisztrációt.

Ki áll mellettem? Kezeket fel! :)

G.

2012. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kb egy éve bebetonozódtam...én sem értem hogy lehet ez.

Régebben még láttam hogy a válaszaim ennyi, vagy annyi %-ban hasznosak egy éve semmi... Aránylag aktív vagyok szintén, ezért én sem értem...bár nekem meg alacsonyabban kéne lennem....:)

2012. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Genioseus, melletted vagyok.

Véleményed arra is ráébresztett, hogy a weblap teli lehet 10éven aluli gyerekek regizésével is. Erre utalnak a lehetetlen, magyartalan, zsargonokkal dusitott, értelmetlen és röviditett kérdésfeltevések, válaszok. A Facebook-on is azért van sok gyerek, mert mind hazudik az életkorral, különben nem engedi a rendzer a regizést.

No már most, ha a felnőtt garnitura is teli aberáltakkal, akkor mit lehet elvárni a "jól nevelt" gyerekektől? Szerintem lehetetlen ilyen személyektől, jelenségektől

megtisztitani a weblapot! Mert hiába kattintok a Moderátor gombra, az legfeljebb csak az illető kérdését, válaszát törli, a regijét nem.

2012. febr. 5. 07:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont a hülyék miatt írtam az intelligencia tesztet.

Ha nem tudja mennyi 16 gyöke és ki sem tudja Guglizni, akkor nem itt, hanem az iskolában a helye és ne is regisztráljon.

Szerintem. (a fenti soraim szerzői jog alatt állnak, felhasználásuk esetén jogdíjat követelek! :D)

G.

2012. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az IQ-ra itt van egy példa. Google-n keresztül segitettem volna,. de visszaszólt a kultura és az évek, igaz privátban, de ez is bosszantó.

Aki ilyeneket ir egy segitőnek, bizony nem itt a helye és jaj de sokan nem érdemlik meg a segitséget:

[link]

2012. febr. 5. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!