Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák egy számítógép...

Hogyan tudnák egy számítógép féleséget készíteni?

Figyelt kérdés
Volt egy laptopom ami elromlott,de a belső alkatrészei jók.Ezekből szeretnék összerakni egy ilyen számítógépet.
2012. febr. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az ilyen számítógép? esetleg laptopra gondolsz?
2012. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

?!


Olvasd már el amit írtál!

2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Laptop alkatrészekből kétlem, hogy összeraksz egy PC-t.
2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam,mint egy laptop.
2012. febr. 4. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:

ha az alaplap, a táp, a winyó jó, elvileg monitort tudsz rá kötni ha van dugó, usb van rajta egérnek meg bill.-nek működhet..

Mije romlott el?

2012. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A processzora romlott el de van egy másik ami majdnem ugyanaz,de én csak arra lennék kíváncsi,hogy hogy kell összeszerelni.
2012. febr. 4. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég furcsa ötlet.

Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy veszel valami rossz DVD lejátszót és annak a burkolatába szereled be.

Ez persze csak akkor működik, ha az "elromlott" azt jelenti, hogy az alaplappal nincs gond.

Ekkor a DVD lejátszó burkolatába beszerelve és a megfelelő dolgokat (D-SUB; USB; töltő csatlakozó) kivezetve össze lehet hozni.

A befektetés minimális, szerintem egy próbát megér.

2012. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha csak javítani akarod, akkor lecsavarozod az alját, aztán megnézed cserélhető-e a processzor (ha van hasonlód, akkor valószínűleg igen). Egyszerűen kicseréled és megnézed elindul-e.
2012. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a processzora rossz s cserélhető akkor cseréld ki. De ne egy hasonlóra mert az nem fog menni hanem egy ugyanolyan foglalatúra amit kezel. Ha meg nem cserélhető akkor az kuka mert ha ezt itt kérdezed akkor tutira nincsenek meg a professzionális forrasztófelszerelésed a procicseréhez még ha esetleg lehetséges lenne is.
2012. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!