Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért lehetne "beváltani"...

Mennyiért lehetne "beváltani" az 576 KByte-ban a Sims 3 Házi kedvenc kiegészítőt?

Figyelt kérdés
Bevinném, és akkor ott megmondják, hogy mennyiért veszik be, és ott le kell vásárolni azt az összeget? 8 ezerért vettem, limitált kiadás, kevésszer használt, decemberben vettem. Azért 2 ezerért nem hagynám ott.
2012. febr. 5. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy meg is veszik?
2012. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Te honnan szeded hogy ilyen van? Én még sosem hallottam hogy ott játékot bevennének...
2012. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismerősöm bevitt egy stóc játékot, és adtak neki érte 3-mat (gondolom ennyit ért az a sok, 3 játékot).
2012. febr. 5. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor szerinted te mit kapnál egy olyan játékért, ami ráadásul magába szart se ér? (már ha tényleg beveszik)
2012. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És te mit szólnál, ha azt mondanám, hogy X-eld ki a kérdést, és ne irkálj ide? Nem itt kellene játszani a nagyot, kérdezek valamit, és máris leharapják a fejemet! Ja, mert te olyan zseni vagy, hogy tudod hogy nem váltják be, mikor még hallani se hallottál róla. Majd ha ott dolgozol, és tudod, akkor okoskodjál. Nem értem, hogy itt mindenki miért ilyen durva. Tovább lehet lapozni.
2012. febr. 5. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod abból indulok ki hogy az 576 nem egy bizományi, meg a weboldalon sem esik egy büdös szót róla hogy játékot bevennének, de próbáld meg, nincs mit veszteni, max kiröhögnek és elhajtanak...
2012. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát jó, de anyád egy k*rva és leszopott egy lovat! (bár a személyeskedés sz*r érv, de most csak erre futotta.
2012. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg túl értelmes vagyok ahhoz hogy egy magadfajta vidéki tuskó el tudja fogadni a perspektívámat...
2012. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia :)
2012. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt látom, értelmes vagy, ha ilyeneket tudsz írni
2012. febr. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!