Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki a ps3-am hogy a...

Péli Gábor kérdése:

Miért írja ki a ps3-am hogy a szolgáltatás nem elérhető a hazámban, ha multizni akarok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem elérhető, csinálj egy új PS network-öt ahol USA-t UK-t vagy Japánt jelölöd be
2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A multinak működnie kellene magyar felhasználóval is, csak a store nem elérhető(1-2 hónap múlva már az is menni fog!)

Melyik játékkal akarsz multizni?

2012. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a fifa 12 uncharted 3 eggyik sem megy
2012. febr. 6. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek a játékok online passt használnak a multihoz. Gondolom akkor írja ki a hibát(szolgáltatás nem elérhető a hazámban) amikor a kódot akarod beírni.

Ezt magyar account alól nem tudod megcsinálni, mert nincs store ahol aktiválná az online passt.

Ezért regisztrálnod kell egy új felhasználót amihez olyan európai címet adsz meg ahol elérhető a store.(pl. angol, német...)

Az online passt ehhez a felhasználóhoz kell beírni, a játékok multi része ezután már a magyar account alól is elérhető.

2012. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
újra regisztráltam ahogy mondtátok és így már működik köszönöm nem hittem volna hogy ilyen egyszerű.
2012. febr. 6. 19:15
 6/9 anonim válasza:

A multinak működnie kellene magyar felhasználóval is, csak a store nem elérhető(1-2 hónap múlva már az is menni fog!)



Ez inkább őszre várható

2012. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezt még nem is olvastam. Őszről tudtam. Köszi
2012. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyar Playstation Store start: március 2.


[link]

2012. febr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!