Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitség. Olyan problémám...

Segitség. Olyan problémám akadt, hogy elállitottam a felbontást egy játékban, és segiteni kellene, hogy állitsam vissza?

Figyelt kérdés
Nagyobbra raktam mint amit a monitor tud és teljesen fekete lett a kép. Hang van de kép nincs.Nincs options menü ahol lejjebb vehetném.Hogy tom visszaállitani?
2012. febr. 6. 11:56
 1/4 Jenci ***** válasza:
Be kell menni a játék mappájába,ahová feltelepült.Itt keresni kell egy exe fájlt,de nem azt amivel a játék indul.Ott van mellette valahol,most nem emlékszem pontosan,hogy hol.Configure,vagy valami hasonló elnevezése van.Ha minden jól megy,akkor itt vissza tudod állítani.Azonban nem garantálom,hogy minden játéknál így van.
2012. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz amit irsz,csak a baj az hogy nincs config mappa.Én is ezzel kezdtem de nem találtam .azért irtam ide hogy más megoldás létezik-e? MW3 a gamma.
2012. febr. 6. 12:13
 3/4 Jenci ***** válasza:
Akkor nem tudom,hogy lehetne.És nincs semmilyen exe fájl ehhez?
2012. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi csk az indito exe van.
2012. febr. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!