Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom át alakítani? (fájl)

Hogyan tudom át alakítani? (fájl)

Figyelt kérdés
Egy lány mutatott egy képet MSN-en és elmentettem de fájl ként van lementve és mikor rá kattintok akkor kéri,hogy milyen alkalmazással akarom megnézni és nem tudom elmenteni képként.Hogyan csináljam ez azért probléma nekem mert telómra akarom rá rakni és nem jelzi emiatt a telefon,hogy rajta lenne-e
2012. febr. 9. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy kép, átírod jpg/jpeg-re a kiterjesztését átnevezéssel (ehhez be kell kapcsolni a kiterjesztések megjelenítését).
2012. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol tudom bekapcsolni???Mert a tulajdonságnál nem találtam semmit.
2012. febr. 9. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/mappa beállításai/nézet - ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése/megjelenítése a pipával.
2012. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!