Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hatalmas pácban vagyok! Ez...

Hatalmas pácban vagyok! Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy egy harmadik fél kinyomozta azt, hogy van egy titkos szerelmi kapcsolatom valakivel. Sms-ekből idéz, úgy, hogy egyikőnk telefonja se volt nála, emellett minden egyes sms törölve lett. Interneten történő beszélgetéseinkről is tud mindent. Lehetséges ez, hogy csinálhatta? Hülyét kapok tényleg.

2012. febr. 11. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy egy profi hacker v vmi kormanyban dolgozo.

I am on my way :P

2012. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez a valaki aki lenyomozott egy jelentéktelen nő. Ráadásul egy délután alatt? 3-4 óra alatt??
2012. febr. 11. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Több részletre lenne szükség, hogy konkretizálni lehessen. Te férfi vagy, vagy nő? Aki lenyomozott, férfi, vagy nő?


Alaphelyzetben a leggyengébb láncszem általában az ember. Nem mesélt valakinek a kapcsolatod rólatok? A bölcsesség szerint amit két ember tud, az már nem titok.

2012. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok és aki lenyomozott az is nő. Hihetetlennek tűnik, hogy a kitörölt sms-ekből idézget ráadásul az én és a párom telefonja sem volt a kezében.
2012. febr. 11. 20:04
 5/11 A kérdező kommentje:
És nem. Kettőnkön kívül senki nem tud semmit.
2012. febr. 11. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig csak úgy nem fog SMS-eket kideríteni. A következők lehetségesek:


a: Óvatlan pillanatban lenyúlta a te vagy a párod telefonját és kinézte az SMS-eket

b: Olyan általános SMS szövegeket írtatok, amit bárki kitalál 2 perc alatt

c: Telepatikus képességei vannak


Ebből a legvalószínűbb nyilván az A verzió. Ennyi.

2012. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy másik lehetőség is: Őt is ugyanezekkel az sms-ekkel szédítette a férfi. Persze ez csak akkor áll meg a lábán, ha az általad írt sms-eket nem idézte.


Egyébként hol idézte őket? Hogyan derült ki az egész, hogy idézgeti az üzeneteket? Ne haragudj, nekem még mindig homályos, de sajnos nem biztos, hogy ezen a fórumon tovább fogunk tudni lépni... amiből ki lehetne találni, mi történt, lehet, hogy már nem tartozik a nyilvánosságra.

2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 knox válasza:
én tudom a megoldást. az lesz a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle hogyan csinálta hogy tőled idéz :)
2012. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem az sms a lényeg. Ezt nem tudom elmagyarázni úgy, hogy ne derüljenek ki olyan dolgok amiket nem szeretnék elmondani. Az sem fér a fejembe, hogy a kitörölt e-mailek ki vannak neki nyomtatva. Sehol nincsenek biztonságban az ember adatai??
2012. febr. 12. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ember adatai biztonságban vannak. Ezzel foglalkozom, ez a szakmám. Sajnos anélkül, hogy további infókat megosztanál velünk, nem fogunk tudni segíteni. :(
2012. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!