Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a laptopom baja?

Mi lehet a laptopom baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Asus eMachine E728 típusú gépem. Pár hete kezdett el furán viselkedni. Firefoxot használtam, Youtube-ot szerettem volna nézni, de a videó betöltése közben mindig lefagyott. Felraktam a Chrome-ot, 2 napig oké volt, utána az is elkezdte. Ezek után már minden honlapnál lefagyott. Gondoltam vírus, de sajnos idő hiányában nem tudtam formázni.

A héten miután belépett a Win 7-be, felpörgött a venti, majd magától kikapcsolt a gép. Ha csökkentettben indítottam, akkor viszont semmi gondja nem volt.

Ma újratelepítettem a Win-t, minden oké volt, de most este megint kezdődik a fagyás. Semmi progit nem raktam még fel rá, csak a géphez kapott cd-ről a drivereket.

Mi lehet a gondja? Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 11. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A driereket frissítsd..a cd.n biztos régebbi verziók vannak...próbáld meg IE9-el is mind szoftveres, mind GPU-s gyorsítással...ha úgysem jó, és pláne az utóbbival egyből meghal, akkor videókártya...ha sehogysem jó, akkor ram. De ha szerencséd van, csak ki kell takarítani.
2012. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!