Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7 Rendszer számára...

Windows7 Rendszer számára fenntartott particio, valamit telepitettem és előbukkant, hogy tudnám eltüntetni? 99,9Mbos meghajtó (Z: ) - 71,8Mb szabad hellyel

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A 100MB-os partíciót a Vista/7 rendszerek hozzák létre. Azt hiszem azért van, hogy ha használod a BitLocker meghajtótitkosítást, akkor mindent titkosít, kivéve a rendszerbetöltőt, amit ezen tárol. Asszem, de nem biztos. Ne törődj vele. Viszont normál esetben ennek nem kéne felcsatolva lennie, a Windows a háttérben használja. Számítógépre jobb katt -> Kezelés -> csatold le.
2012. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nemigazán értem mit értesz az alatt hogy csatoljam le. leirnád pontosabban? és ez nem okoz semmi kárt ha lecsatolom?
2012. febr. 12. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy annak nem kéne Z: meghajtóként (vagy bármilyen másikként) látszódnia az intézőben, mégis valami oknál fogva nálad fel van csatolva Z: meghajtóként. Ennek nem így kéne lennie. Nem tudom mitől van és okozhat-e kárt, de nem kéne neki.

Lecsatolni úgy tudod, hogy Start -> Számítógép -re jobb katt -> Kezelés -> Lemezkezelés -> Jobb katt a Z meghajtóra és "Meghajtó betűjel és elérési út módosítása" (vagy hasonló, az én Windowsom angol)

Itt távolítsd el a Z meghajtót ha mered. :D Ismét megemlítem, hogy NEM kéne a rendszer 100MB-os partíciójának meghajtóként felcsatolva lennie, de igazából még látszódnia sem kéne.

De az is lehetséges, hogy ez /nem/ az a partíció és a programod hozta létre, lecsípve egy kis helyet a többiből. Ez esetben inkább ne piszkáld. Sőt ha nem zavar, egyáltalán ne piszkáld, csak furcsállom ezt.

Mit telepítettél?

2012. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7loader, azthiszem ez okozta. de fogalmam sincs nemvolt ott soha pedig minden gépemen w7 van (3pc+ez+notebook)
2012. febr. 12. 20:23
 5/9 A kérdező kommentje:

"Itt távolítsd el a Z meghajtót ha mered. :D"


ha merem?

2012. febr. 12. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért írta, mert normál helyzetben annak nem kéne ott lennie.
2012. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem és tudom is, de hogy tudnám ugy eltüntetni hogy ne okozzak kárt?
2012. febr. 12. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne távolítsd el, vagy nagyon szúrja a szemed?
2012. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

eddig nem volt ott szerintem ha nincs ott a a jó.. de hogy lehet "eltüntetni" gond nélkül?

nekem8 ha ottvan csak ne lássam...

2012. febr. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!