Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent a 0xC0000005 hibakód?

Rockraidon kérdése:

Mit jelent a 0xC0000005 hibakód?

Figyelt kérdés
Újra akartam telepíteni a win 7-et de mikor kiválasztom melyik meghajtóra telepítse ezt a hibát dobja be . Segítség!!!
2012. febr. 12. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű úgy írtad ki a boot lemezedet, hogy azt a képfájlt mondjuk daemon toolsal bemountoltad, és onnan írtad ki. ezt én is megettem már, akkor mondták nekem is, hogy nero-ban van egy olyan lehetőség hogy képfálj kiírása. úgy próbáld meg, nekem sikerült.
2012. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na jó de már nem bírom használni a gépet, amin meg most vagyok azon meg nincs elég hely ahoz se hogy letöltsem de köszönöm a választ biztos bejön
2012. febr. 12. 09:47
 3/3 anonim válasza:
Ilyen esetekre mindenképpen szedj le egy ubuntut amint használhatsz livecd ként tehát beteszed a cd-t és elindíthatod erről az oprendszert és akkor ott letudod tölteni a windows-t egy adathordozóra mondjuk pendrive-ra amit egy másik gépen már ki írhatsz.
2012. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!