Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy MSI Laptopom már jó...

Van egy MSI Laptopom már jó pár éve. Ma valami csoda folytán a képernyő elsötétedett de ugyanúgy megy, mert a bejelentkező zene is hallható. Nem lehet valami gombbal visszahozni a képet?

Figyelt kérdés
Én arra tippelek, hogy valami gombot benyomtam és kikapcsolt a képernyő. Windows XP alatt működik. Érdekes módon haveromnak is körülbelül egy hónapja ez a baja, ugyanúgy bejön a zene minden csak neki Windows 7 van. Ha valaki valami hasznos információval tudna szolgálni, megköszönném.
2012. febr. 12. 21:03
1 2
 1/11 nrrolli ***** válasza:
Fn+F2 t probáld :)
2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez sem segített :(
2012. febr. 12. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod a laptopot, akkor se látsz semmit? Gondolok itt az MSI felirat, bootolás, stb.
2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi. Egy sötét képernyő. De rendesen működik a gép, mert nyomok egy entert és bejelentkezik a Windowsba.
2012. febr. 12. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az Fn-F2 nem segített, akkor egy zseblámpával közelről világíts rá a képernyőre és láthatod halványan a képet.

Ha látod, akkor a háttérvilágítás ment el.

2012. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nrrolli ***** válasza:

Az Fn+F2 öt azért írtam mert egy msi laptopon ugy volt ábrázolva a külső és saját képernyő váltás ,de lehet hogy nálad más a funkció ...


ha van külső monitorod probára kapcsold rá

2012. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csatlakoztattam, semmi. A monitor meg se szólal...
2012. febr. 12. 23:29
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 21:25-ös vagyok.

Nem kötelező rám hallgatni, de először csináld amit írtam.

Ha rákötöttél egy monitort és a kimenetet nem aktiváltad (nálam Fn+F2-vel), akkor nem lesz kép, sőt, ha a VGA kimenetnek olyan felbontás van beállítva, amit a monitor nem tud akkor sem lesz kép. Magyarul így nem tudtuk meg semmi biztosat.

2012. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja a zseblámpás sztori is megvolt, semmi, sötét a kép továbbra is. A monitort meg már nem tudom mégegyszer, mert albérletben vagyok és itt nincs :S
2012. febr. 13. 08:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Na a VGA kimenetelt beállítottam, Fn+F3-mal kellett, a felbontás az alapból jó volt, de még így se....
2012. febr. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!