Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogyha megnyitom...

Miért van ez, hogyha megnyitom a "D" meghajtót azt irja üres, de közben tele van?

Figyelt kérdés
A vinyóm 2 fele van osztva. Egy "C" és egy "D" meghajtóra. Az a problémám hogy ma bekaptam egy vírust, amitől először kb 100 hibaüzenetet kaptam be és semmi nem volt elérhető. Sikerült visszaállítani a rendszert már csak olyan probléma van, hogy a "D" meghajtóm kb tele van de amikor megnyitom azt írja hogy üres mappa és nem tudom mit tudnék vele csinálni, az adatok fontosak rajta szóval valaki megtudná mondani mihez kezdhetnék vele? köszönöm előre is
2012. febr. 13. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a virusirtó, ha be is jutott a vírus, de a D-n az összes mappát írásvédetté vagy rejtetté tette. Vagyis megvédte.

Fájlok helyreállítása: [link]

2012. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget megpróbáltam de ezzel nem oldódott meg.
2012. febr. 13. 22:34
 3/4 optimus8 ***** válasza:

Windows+R--> cmd -->D: --> attrib


itt megmutatja, ha valami rejtett, vagy rendszerfájl (SHR attribútumú). Amúgy meg mappa beállításoknál rejtett fájlok megjelenítése, vagy Az Opr. ismert fájlainak elrejtése elől pipa ki.

2012. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 optimus8 ***** válasza:
De 2. megoldásként bootolj be egy live linuxról, arról biztos látszani fog minden
2012. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!