Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem Skyrim játékot,...

Letöltöttem Skyrim játékot, működött. Aztán az egyik nap játszani akartam és kijött az ablak, aztán mikor rámentem hogy play és feljött az abalak, hogy"A Skyrim hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért. "Van ötletetek, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
azért nem szeretném újratelepíteni mert nagyon jól áltam és nem akarom ,hogy azok elvesszenek.Vagy ha valaki tudja ,hogy hogy tudnám újratelepíteni de a mentésem megmaradjon akkor az is jó!Előre is KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

2012. febr. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj a Dokumentumok-->My Games-->Skyrim menübe. Ott van egy saves mappa, abban vannak a mentéseid. Azt másold át valahova és újratelepítheted a játékot.
2012. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megpróbálom és utánna ha letöltöttem ujra hova tegyem majd vissza a mentéseket?
2012. febr. 18. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután feltetted, megint ott lesz a saves mappa. Csak oda kell visszatenned.
2012. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!