Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha telefont rákötöm a gépre,...

Selender kérdése:

Ha telefont rákötöm a gépre, akkor megoldható, hogy így tudjak MARKET-ről letölteni?

Figyelt kérdés
Wifin tudok letölteni, de itthon nincs olyanom, viszont csak telefonra tudok letölteni marketről... vagyis ha van más mód, akkor nem ismerem. Tudtuk segíteni?
2012. febr. 14. 22:14
 1/4 waland ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy esetleg felkapcsolódjon a netre és letölthess vele programokat, akkor el kell szomorítsalak: az androidos telefonok nagy hátránya, hogy a winmo rendszerekkel ellentétben nem tudnak usb-n un, ad-hoc hálózatot létrehozni. Ezzel már én is futottam pár kört, de nincs rá megoldás, hogy android kábelről tudja használni a számítógép netét. Talán a telefon hivatalos szoftverében érdemes megnézni, hátha van benne programtelepítési lehetőség.
2012. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 waland ***** válasza:
Még valami: ha tudod mit akarsz telepíteni, akkor nem csak a marketről lehet ám azokat letölteni :). Léteznek erre különböző "szürkezónás" letöltőhelyek is, ahol csak leszeded a programot, rámásolod a telefonra, ott elindítod és már települ is. Ha így telepítesz akkor viszont be kell állítani, hogy engedélyezze a külső forrásokból telepítést. Nálam ez pl. így néz ki: beállítások - alkalmazások - ismeretlen források - pipa.
2012. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom én is így szoktam töltögetni, ha nem áll wifi a rendelkezésemre... csak azért marketen jóval nagyobb a választák


azért köszi a választ!

2012. febr. 15. 18:05
 4/4 Sándor Tusz válasza:
Hali! Neten minden cucc fönt van, ráadásul a fizetős alkalmazásokhoz is ingyen hozzájuthatsz. Tehát a Marketet én örömmel hanyagoltam a tabletemen.
2012. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!