Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszakítottam telefonomon a...

Megszakítottam telefonomon a szoftverfrissítést. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
LG GT540-es telefonomat frissítettem amikor elment az áram.. A gép kikapcsolt, emergency módban maradt... aksi kivétel stb. elindítom és csak az LG jelet és egy T betűt hozza ki utána nem csinál semmit. Megpróbáltam újra rátenni a frissítést és azt írja, hogy nincs szükség rá, nem tudom rárakni... Nagy sz*rban vagyok pls aki tud gyorsan segítsen!!!!
2012. febr. 16. 16:28
 1/2 anonim válasza:

hát, sztem már semmit sem tudsz vele kezdeni.

az egyik haverommal mi is ezt csináltuk csak egy SAMSUNG S5230-nál és mi kihuztuk a gépből, mert azt hittük hogy elkészült.

uttána a telefon ment a kukába mert nem volt annyi pénzünk hogy elküldjük a szervizbe.

ott meg tudják csinálni de drága, időígényes és garancia vesztéssel jár mert ilyet elméletbe nem szabad csinálni vele,

szal házilag nem tudsz vele mit kezdeni

sajnos

2012. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 5230 nem androidos.


Először is, kelleni fog az ODIN, egy ROM a gépre, egy adatkábel, és download mode.


Miután download mode-ban van, kábelt rá, ODIN-ban válaszd ki a másik romot, és flasheld rá. Erről találhatsz több leírást is, most nem fogom részletezni

2012. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!