Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan turbózzam fel a laptopo...

Hogyan turbózzam fel a laptopom teljesítményét?

Figyelt kérdés
Valamiért nem használja ki 100% amit tud. Emlékszem, mikor megkaptam, assassin's creed 2 max grafon 50-60 FPSel szaladt, mostanában pedig örülök, ha lowon alulról sikerül a 20at elérni. Kb 4 hónapos a gép, mégis mi történhetett? Hogyan tudnám felgyorsítani (hallottam hogy valahol lehet CPUs dolgokat állítani, és néha saját magának korlátozza.) Azt szeretném tehát elérni, hogy maximálisan kihasználja a saját képességeit... Remélem kb érthető.
2012. febr. 16. 16:33
 1/2 zsomkovacs ***** válasza:
Szerintem Windowsod van, és teleraktad minden szeméttel. Attól nagyon belassul. Próbáld újratenni. És váltóáramról játssz, akkuról többnyire lekorlátozzák magukat.
2012. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, windows van, de nem tudom újratenni nem vagyok nagy infós.. "Szemét" alatt mit értesz, talán manuálisan is letakaríthatom?:) (am igen, 320GB kb 10 GB szabad pillanatnyilag :S)
2012. febr. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!