Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs valami olyan program...

M@x kérdése:

Nincs valami olyan program amit mondjuk ráteszünk pendrivére, és valamilyen eljárással ki lehet chippelni a PlayStation 2-t?

Figyelt kérdés

Előre is közölném, hogy sík hülye vagyok a témához semmit sem értek hozzá :/

Bunkó, paraszt, tahó, tróger válaszolók kíméljenek!!!

Kérlek!


2012. febr. 16. 16:51
 1/8 anonim válasza:

nem sajnos így nem lehetséges.

én is inkább a PC területén vagyok otthon, de uttána nézek neked.

2012. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt megköszönöm! :D
2012. febr. 16. 17:22
 3/8 waland ***** válasza:
Szerintem inkább chippeltesd ki hardveresen, de itt már egész jól kitárgyalták: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__498913
2012. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszöntem, megfontolom... :)
2012. febr. 16. 17:36
 5/8 anonim válasza:

hát... 1. házilag NE kezdj hozzá, mert nagyon nagyon bonyolult, szét kell szedni, forraszgatni is kell, kábelt csinálni, voltokkal szórakozni szal házilag nagyon nehéz megoldani, találsz hozzá neten leírást de gyakorlott embereknek is nagyon veszélyes.

(garancia vesztés és tönkre is teheted)


2. kerestem egy-két hirdetést és találtam egy olyan oldalt ahol egy kis pénz ellenében megcsinálják, (10 000 Ft)...

hát,... igen, itt szakemberek, profik csinálják.. drágán..


3. találtam egy olyan oldalt ahol memóriakártyával csinálják.

veszel egy olyan memóriakártyát ami belemegy a ps2-tődbe, feladod postán az ő címükre és ráraknak egy olyan fájlt amitől uttána ki lesz chippelve ha belerakod.

(800 Ft)

[link]


hát ezeket találtam :)

igazából egyiket se ismertem..

parancsolj :)

2012. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a linket megnézem, mert igazság szerint MÁR nincs csak így 10.000 forintom kapásból... :S
2012. febr. 16. 17:41
 7/8 anonim válasza:
szólj majd ha megbizható az oldal és sikerült :)
2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként 6 ezerért chippelnek neked. Te ne állj neki mert csak elrontasz valamit. Én egy hibás ps2 konzolon gyakoroltam és kapásból elszúrtam az egészet pedig még a helyük is megvolt. Egyébként lehet pendriveről megoldani az úgynevezett softmod chippet csak az nem a legjobb. Ugyebár egy memoriakártya kell hozzá meg egy chippelt ps azon megcsinálod és örülsz


[link]


(#655589) fikszes Válasz • Márc 7, 2010 [fikszes jelenleg nincs az oldalon] [Moderációt kérek!] ennek a hozzászólását érdemes átolvasni de a többi hozzászólás elolvasását is javaslom. De ha belevágsz valamibe akkor csak okosan felelősséget senki nem vállal érte. Csak ha pénzért valami hozzáértő csinálja meg.

2012. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!