Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi probléma. Hogyan lehetség...

Wifi probléma. Hogyan lehetséges ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Nokia C2-01-es telefont de sajnos nincs rajta wifi.Lehet rá valahonnén letölteni programot vagy valami mást amivel meg lehet ezt a problémát oldani?
2012. febr. 17. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
N E M
2012. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.Ez hardveresen nincs benne és szoftverrel nem lehet megoldani.
2012. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel lehetséges, de akkor nem lesz memóriakártyád a telóban.

2012. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 waland ***** válasza:

Előző: Szerintem ez nem egy olyan szintű telefon, hogy sdio legyen benne, szóval én nem vennék bele wifi kártyát.

Ez még a Nokia csúcstelefonjaiban se menne.

2012. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha 2006-ban a wm2003-al működik nehogy már a mai telefonokkal ne menjen!

2012. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 waland ***** válasza:

Pedig nem megy velük. Egyszerűen azért, mert a Nokia nem sdio-t épített be, csak memóriakártya-foglalatot.

[link]

Ha te itt látsz Nokia támogatást, vagy symbiant a rendszerek közt, akkor biztos igazad van.

2012. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 waland ***** válasza:
Bocs a dupláért, utánanéztem a spectec honlapján is, de a jelek szerint nemhogy nincs symbian támogatás erre a kártyára, de már semmilyen sincs. Még a terméklistájukban sem szerepel: [link]
2012. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor, én kérek elnézést! :-)
2012. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!