Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan bírom megszerezni az...

Rockraidon kérdése:

Honnan bírom megszerezni az illesztőket?

Figyelt kérdés
Felraktam a toshiba satellite l650 laptopomra a kubuntu oprendszert és most nem tallok hozzá illesztő programokat. Van hozzá? Vagy valami hasonló illesztőprogramok vannak amiket felbír rakni és futtatni tud?

2012. febr. 17. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs linux támogatás hozzá. Semmilyen. Winfoshoz van.

[link]

2012. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tapasztalsz hibát, azt jelenti, hogy a beépített driverek kompatibilisek vele.
2012. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem bírok vele netre csatlakozni sehogy
2012. febr. 18. 07:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Vezetékes netre vagy wifire? A wifibeállítások trükkösek kicsit, legalábbis nekem kb. 2 évig tartott, mire rájöttem, hogy kell.
2012. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
wifire nem bírok mert ahhoz kéne illesztőprogram és nincs hozzá,a net meg digis és nem lehet beállítani a telefonos kapcsolatot
2012. febr. 18. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne akkor még egyszer: LINUXHOZ NINCS DRIVER TÁMOGATÁS!!!!

Nem fog működni sehogy!!!!!

2012. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ha felbírná fogni a te kicsi agyad (de tudom ,hogy nem tudja) az előző mondatomat úgy kezdtem ,hogy "Nem bírok netre csatlakozni sehogy ,mert ahhoz kéne illesztő,, .Nos máskor olvasd má el mit írok mielőtt beszólsz!!!!

Köszönöm.

2012. febr. 19. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Lehet, hogy nekem kicsi az agyam, neked viszont nincs! Tökmindegy hogy illesztőnek hívjuk vagy driver-nek, linux alatt soha a büdös életben nem fogod tudni beállítani. De ha nekem nem hiszel, hiszti helyett mássz már rá a toshiba oldalára, ott nézz körül. Ha találsz hozzá driver-t, vagyis "illesztőt", akkor qrva nagy szerencséd van. Mivelhogy (mégegyszer sokadjára) linuxhoz NINCS támogatás driver, vagyis "illesztő" szinten! Illetve ha a gyártó nem ad ilyet, akkor mindenféle egyéb mókolmánnyal nem mégy semmire.
2012. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Görény91 válasza:

Kedves utolsó !

süt rólad, hogy életedben nem használtál még linuxot :)


Kedves kérdező !

Az ubuntu.hu fórumain valószínűleg találsz megoldást a problémádra. Ha tudod a hardvered típus számát keress rá a kpackagekit-ben. (nem toom azt használja e még a Kubuntu)

Így látatlanban ennyi :)

2012. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!