Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik FEJhallgatót vegyem...

Melyik FEJhallgatót vegyem meg? Sennheiser 428 Pro-t, vagy Sennheiser 212 Pro-t, vagy Skullcandy Hash-t?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ha kinntre hordod akkor szerintem skullcandyt en is most rendeltem meg de meg nem tudom mikor hozzak hazhoz. :)
2012. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zenéléshez tökéletesen megfelel a zenekarom erre a funkcióra( :D ), szóval csak utcai zenehallgatáshoz szeretném használni. Azért megvárom még a többiek válaszát is( már ha lesz egyáltalán), viszont nekem fontos azért, hogy akármennyire is hangos a zene, ne recsegjen, illetve nagyon jó basszusa legyen.
2012. febr. 20. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
en vagyok megint azt tudom hogy a skullcandynek nagyon jo a basszusa mert zart rendszeru es szoval jo... :D a tobbirol n tudok szinte semmit de arra szamits hogy.ode lep valaki akkor az tuti hogy a sennheisert fogja ajanlati.
2012. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ismerősömnek van skullcandy hesh-e.bejön ez a zárt kialakítás(már ha ettől olyan jó a basszus, de nagyon nem vagyok tőle elájulva. amúgy eddig én is csak jókat hallottam a sennheiserről
2012. febr. 21. 07:08
 5/7 anonim ***** válasza:
megvettem ma a hesh-t és rohadt jó jó beállításokkal kilehet hozni belőle elég erőteljes basszust csak+ ot tudok róla mondani :D
2012. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha páwulni akarsz akkor hesh-t vegyél, de ha jó hangzást akarsz akkor sennheisert vegyél.
2012. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
közben inkább berendeltem egy eredeti Dr. Dre solo HD-t, mert arról is csupa pozitívat hallottam, ráadásul előtte nekem egy replica beats tour-om volt, ami bitang jól szólt(a legjobb minőségű replicából volt egy)
2012. márc. 1. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!