Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné csinálni videó blogot...

Megérné csinálni videó blogot naponta?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon sok van a tengeren túl ezért elgondolkoztam rajta, hogy itthon is kéne ilyesmit csinálni csak ugye ilyen még nincsen nálunk ezért ez elgondolkodtató, hogy lehet nem is kell a magyaroknak vagy ellene lennének nem tudom...

Szóval megérné csinálni egy 15-30perces videót naponta az én életemről?


2012. febr. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nincs rá kereslet... Mondd már meg hogy ki nem szarja le az életedet?
2012. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Csinálj, és megvan az új Napiszar celeb.
2012. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%

De vannak magyar videóblogok, más néven vlogok. Ezen a linken találsz néhányat:

[link]


Szerintem ne azt kérdezd meg, hogy megérné-e, hanem tedd fel magadnak a kérdést: szeretnék-e ilyet nap mint nap csinálni? Van-e olyan érték bennem, amit meg akarok és meg is merek mutatni?


Ha valamelyikre is nemmel, vagy "nemtudommal" válaszolsz, akkor ne pocsékold el a drága idődet erre.

2012. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Folytatom a válaszomat (csak a vasárnapi ebéd kihagyhatatlan projekt volt számomra :-)


Tehát, ha az első válaszomban lévő kérdésekre igennel válaszolsz, akkor bátran vágj bele, mert mindig vannak olyan emberek, akik rendszeresen látogatnák az oldaladat. Egy cseppet se törődj azokkal, akik csak fikáznak, de semmi értelmes nem jut eszükbe, ha érvelniük kellene. Ezek még Fernando vidóblogját is vérhülyeségnek tartanák, miközben laza 2,6 millió látogatót hozott össze alig fél év alatt:

http://www.youtube.com/watch?v=p-psoBSN5HY

Ha van valami, amihez jobban értesz (pl. valamilyen hobbi) valami, ami téged jellemez és napokig tudnál róla mesélni, akkor biztos, hogy lesznek érdeklődők és törzslátogatók. Sok sikert! Ha belevágsz, értesíts!

2012. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem az infót emberek!
2012. febr. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!