Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laptopot szeretnék vásárol...

Egy laptopot szeretnék vásárolni és a tanácsotokat kérném hogy milyen típus legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz de amit tudok hogy legyen benne wifi, webkamera, bluetooth, windows 7, jó sok memória pl. 360 gb., és valami jó processzor meg videokártya ami nem nagyon tudom hogy mi de tudom hogy fontos.

Szerintetek milyen típus legyen? (max 200K)


2012. febr. 20. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Napi hány óra használat?

Milyen igényeid vannak? Neteznél rajta vagy sokat játszol, esetleg sok filmet nézel inkább?

[link]

most így hirtelen ezt találtam, de a procija nem a legjobb. minden van benne amit írtál.:)

2012. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lindmayer ***** válasza:

[link]

itt egy teszt erről a gépről: [link]

2012. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy multifunkcionális gépre gondoltam ami alkalmas játszásra is
2012. febr. 21. 16:45
 4/7 A kérdező kommentje:
a mostani laptopom már nem mai darab és jó ha 3 percig bírja az aksija, szóval ha pár óráig bírja az már tökéletes. használnám játszásra, netezésre és filmnázásre is.. az hogy a processzora nem a legjobb miben nyílvánul meg?
2012. febr. 21. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az órajele:D


akkor nézek így...:)


Ez egy Sony: [link]


Ez meg egy Acer: [link]


A Sony valamivel jobb:D

2012. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..


[link]


Ez is elég jó, csak nincs rajta OP, szal azt külön be kell szerezni, de megéri az árát bőven

2012. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kb. meddig bírhatja az a Lenovo gép? Sztem vagy az vagy az utolsó Asus gép lesz a nyertes. Olvastam hogy a Lenovón van ujjlenyomatolvasó... Attól mit kell várni? Tényleg működik? :O
2012. febr. 21. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!