Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm tudja az...

Az egyik ismerősöm tudja az email jelszavamat ( amivel a fecbookon is regizve vagyok ) Be tud lépni úgy a facebookomra hogy nem veszem észre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 23:58
1 2
 1/15 Shai-Hulud ***** válasza:
Miért nem változtatod meg a jelszavad???
2012. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A volt pasimmal közösen használjuk/ használtuk azt az email fiókot. rosszba nem vagyunk hogy most megváltoztassam.
2012. febr. 21. 00:09
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem csak, hogy be tud lépni, de akár levelet is írhat a nevedben bárkinek, aztán majd magyarázkodhatsz....

Sürgősen változtasd meg mindkét helyen a jelszavad (az e-mail-nél és a Facebookon)!

2012. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Akkor is nem lenne egészséges, hogy felhőtlenül élvezhesd a Magánéletedet? Mondjuk te tudod. Én személy szerint 100%, hogy megváltoztatnám, tuti mindig ott lenne a gondolat, hogy lehet, hogy most néz, épp olvassa, amit írok másoknak stb.
2012. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
90%

:D


csak vihogni tudok az ilyen történeteken :):)

2012. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Be tud úgy lépni, hogy nem veszed észre, de a facebookon ki lehet listázni, hogy milyen IP-kről léptek be.
2012. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

WTF? Micsoda problémák! :)

Bocs, de szerintem te egy cipőt sem mersz kérni a cipőboltban.

2012. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Egyik válaszadó! Megtudnád mondani, fb-on hogy lehet lekérni, hogy milyen ip-ről léptek be? :)
2012. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fiókbeállítások

Biztonság


Aktív bejelentkezéseknél meg lehet nézni, de IP-t nekem most nem ír ki, igaz csak engem mutat, lehet h azért.


Itt lehet bejelentkezési értesítést is kérni, arra az esetre ha más lép be.


Illetve lehet felismert eszközt létrehozni (a saját gépedre), így amikor nem felismert eszközről (tehát nem a saját gépedről) akar valaki belépni, akkor annak jelszót kell megadnia.

2012. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Köszi!
2012. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!