Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyhogy látom a kiírásait...

Hogyhogy látom a kiírásait Facebookon?

Figyelt kérdés
A napokban bejelöltem valakit ismerősnek, de még nem igazolt vissza. (Értesítést sem kaptam róla, hogy visszaigazolt volna, illetve az adatlapján továbbra is az van, hogy "Ismerősnek jelölve".) Viszont ha kiír valamit az üzenőfalára, az újabban már megjelenik az én főoldalamon is. Hogy van ez?
2012. febr. 21. 12:46
 1/3 anonim válasza:
Lehetséges,hogy egy ismerősödnek már ismerőse és akkor mutatja neked is a facebook az ő kiírásait.
2012. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert ha minden ismerősöm ismerősének az irománya megjelenne az én főoldalamon, akkor a saját ismerőseimé elvesznének. Tehát nem az a lényeg, hogy eddig nem tudtam megnézni, miket írt ki, hanem az, hogy már az én főoldalamon is megjelenik, mintha ismerősöm lenne.
2012. febr. 21. 17:17
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom mitől van, de nálam egyre többször ez van... és kezd eléggé idegesítő lenni, hogy van vagy 10 ember akinél még mindig az "ismerősnek jelölve" van, ismerőseim között se látom, közbe meg látom ha megoszt valamit vagy hasonló... :/
2012. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!