Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok jo PC jatekokat?

Wolfenstein2000 kérdése:

Tudtok jo PC jatekokat?

Figyelt kérdés
A gepem atlagos. Ha lehet akkor fantaziakielos legyen. Eddig minecraft-oztam, de már meguntam. Valami mas? A Sims-et utalom. UI.: Elnezest az ekezetekert, mobilrol irtam.
2012. febr. 21. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem adtak hozzá ékezetet?
2012. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#első: Mobilról írta.. sokon nincs ékezet.
2012. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha már net rendesen van van rajta (gondolom nem valami nagyon pici képernyős 5 éves telon netezik) akkor milyen telón nincs?


Bár ha rági telón vagy bocs.

2012. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé nagy létszámú játék a metin2 ami kb 400-500ezer szerverrel rendelkezik a világon ha nem több ezek private-k amik a metin2.hu-nál gyorsabb fejlődésűek.

Sok ilyen kb 1-2 év és bezár kivéve ddmt2 de ott fele társaság perverz.

Metin2mester esetleg amit tudok javasolni.

3 szervere van unikornis kentaur és főnix utolsó 2 metin2next.hu és az első unikornis az metin2mester.hu nézz videót a játékról és hátha megtetszik ha megtetszik akkor nézz a metin2 mesterről.

2012. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utóirat: internetes játék
2012. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet a mitein2 -höz hasonló uncsi játékokat mellőzétek, és igen mobilról írtam (IPod), de a legjobb az lenne ha a minecrafthoz hasonló fantáziakiélős játékokat mondanátok!
2012. febr. 24. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elég jó a géped,van benne legalább egy középerős grafikus vezérlő, akkor ezt a játékot nagyon ajánlom.. konkrétan egy gyönyörűen kivitelezett fantáziavilágba kerülsz... hatalmas szabadsággal olvasd el a cikket ;)


[link]

2012. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értettél átlagos gép alatt.. az előbb linkelt játékhoz azért kell egy teljesítmény.. sokat segít ha beírod ide konkrétan mid van, videokártya, proci ram
2012. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát átlagos gép, 2gb ram, 2 magos gép, videókarira meg nememlékszem :D. de az ilyen játékokat ahol mászkálnikell meg beszélgetni meg hasonló azokat gyűlölöm, nekem vmi értelmes játék kell. mindenesetre énis ismerem a google-t, de kíváncsi vagyok arra hogy ki mit tudna ajánlani.
2012. márc. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!