Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grafikus kártya Driver. Nvidia?

Furjadék* kérdése:

Grafikus kártya Driver. Nvidia?

Figyelt kérdés

Van egy GeForce GT 220-as kártyám, nemrég jött ki rá egy új driver.Le is töltöttem, tenném fel, erre ezt adja ki:

[link]


Jólvan, akkor futtassuk rendzsergazdaként, és telepítsük tisztán.Megtörtént, de ugyan ezt dobja ki, miután gondlkodik egy kicsit.


Ja, és kivette a fullHD-s felbontást, és a Windows AERO-t, szóval kéyntlen vagyok 1600x1200 as felbontásban, aero nélkül gépezni.Azért túlélném, de idegesítő.


Valaki tudna segíteni?


2012. febr. 21. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán nem ez a driver kell neked?

Lehet, hogy 64-bites helyett 32-bites drivert töltöttél le (vagy fordítva)? Ha az előző driver jó volt, tedd vissza azt.

2012. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jót töltöttem le, ez biztos.Előzőt visszatenni hogylehet? Csak letölötk egy előzőt, és felteszem?Amúgy za előző telepítésnél is visszadobott pár dolgot, de nem rondított bele a rendszerbe...
2012. febr. 21. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg mennie kéne gond nélkül a dolognak. Próbáld meg azt, hogy csökkentett módban leszeded ami most van, majd csökkentett módban próbálod az újat is felrakni, természetesen rendszergazdaként. Hátha...
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De amúgy asztali videókártyáról van szó, nem laptopról?
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Uninstalláljam azt, ami most fentvan(a telepítés közben szkadt meg, szóval nemtudom hogy most van-e fent valami egyáltlaán), és tegyem fel a legújabbat?Vagy az előzőt tegyem fel, majd a legújabbat?


PC, nem laptop.

2012. febr. 21. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Most, hogy lepucoltad, próbáld a legújabbat. Legyen "egyéni" telepítés és pipáld ki, hogy Tiszta Telepítést végezzen, hátha az megoldja a problémád. Lehet egy régi beállítás okozott gondot, ilyenkor ez segíthet.
2012. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi változás:(
2012. febr. 21. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor szedd le megint és próbáld a régebbit. Egyébként igen, annyi az egész, hogy letöltöd és telepíted.
2012. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sikerült, kiszedtem a 3D-s vackokat, azokat úgysem támogatja a videókártyam és monitorom sincs hozzá.Most felemnt, most indítk újra, nemsoká bezsámolok a felbontásról!
2012. febr. 21. 20:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden működik, a felbontás is 1920x1080p:)
2012. febr. 21. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!