Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kérdés a következő, van egy...

Kérdés a következő, van egy online játékom a neve Lord of Rings online és ott a fiókomat sokszor feltörték és jó-párszor mindig erősebb jelszavakat és e-mail címeket készítettem, még akkor is feltörték. Hogyan, és miképpen tudok ez ellen védekezni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ellen megoldást nem tudok ajánlani, de viszont van egy ötletem hogyan törték fel. Valaki a gépedre egy keylogger-t, azaz egy olyan programot telepített fel a gépedre, ami lejegyez minden billentyűleütést. Valami ilyesmi lehet a dolog háta mögött.
2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és ezt, hogyan tom megnézni hol rakta fel, hogyan és miképp mert akkor azt a rést ami a pajzson van be kell foltozni...És Hogyan tom ezt megnézni és letörölni...
2012. febr. 23. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
És hogyha van informatikaórátok az iskolában, és ott belépsz, ott a gép tárolja a jelszavadat? Mert ha igen, akkor más is be tud oda lépni és meg tudja változtatni a jelszavadat.
2012. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok tanuló, de köszönöm a segítségeteket megoldódott a hack problémám hála ennek a jó kis szoftvernek [link] - Ez 95%-os eséllyel eltávolít minden ártó programot a Keyloggertől kezdve a kémprogramoktól és vírusokig...A maradék 5%-ot amit nem tud megsemmisíteni totálisan azt használhatatlanná teszi ajánlom nektek, hogy próbáljátok ki érdemes nálam 160db-ot talált meg a gépemen és abból 152-tőt eltávolított...
2012. márc. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!