Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kiveszek egy igazi autóból...

Ha kiveszek egy igazi autóból műszerfalat akkor hogy kössem a laptopra ugy hogy az mutassa azokat?

Figyelt kérdés
persze csak ha viszi a jatek.....de ott van az lfs .abba mutassa a benzint sebesseg fordulat stb es ez kene nekem hogy mutassa a műszerfalon....de a dirtbe csak a sebességet mutassa ...remelem ertheto :-D
2012. febr. 22. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ööö mivan?! Azt szerintem nembirod rákötni PCre.Azt nem olyan egyszerű megcsinálni, ahogy te elképzelted..
2012. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy...menj vissza szántani ...irány a traktor :D
2012. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 waland ***** válasza:
Ez elég nagy kihívás ahhoz, hogy egy ilyen helyen ne lehessen rá választ kapni. Esetleg ha a műszerfal digitális, akkor előfordulhat, hogy össze lehet eszkábálni hozzá egy átalakítót, amivel gépre lehet kötni, de az száz, hogy drágább lesz, mint elképzeled, és egy játékkal sem fog menni.
2012. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor haggyuk az egeszet es kössz a valaszokat :-D mert lattam egy videot es nagyon megtetszett :-D
2012. febr. 23. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!