Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sims3-at ubuntura...

Hogyan lehet sims3-at ubuntura telepíteni?

Figyelt kérdés
Van nekem playonlinux-om ,de fogalmam sincs ,hogy mit kell vele csinálni >-<
2012. febr. 23. 11:33
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

[link]


(Bár komolyan nem értem, egyeseknek miért nem fér meg egy Windows a Linux mellett. Nekem mióta Linux -ot [is] használok így van. Semmit nem zavar)

2012. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet olyat is? >< Hogy csináltad?
2012. febr. 23. 12:49
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg köszönöm
2012. febr. 23. 12:56
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Eddig így csináltam:

A Windows telepítéskor töröltem a partíciókat (a telepítőlemezzel), majd létrehoztam egy NTFS partíciót (de csak annyit amin a Windows -t akartam használni). Azt a területet, amit a linux-nak akartam használni hagytam particionálatlanul. Miután felment a Windows, a linux következett. Teljesen beboot -oltam Linux telepítővel és teljesen rábíztam a particionálást. Miután felment a linux a Grub -ba megjelent a Windows is, ami simán indíthattam. Ennyi. Ez minden Linuxnál működött eddig amit csak kipróbáltam: Suse, Opensuse, Ubuntu,..

Tehát nem kell hozzá semmilyen partícióló tudás.

2012. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!