Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a Sims 3 mit...

Nem működik a Sims 3 mit csináljak? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Megvan a sims 3 és a régi gépemen(win xp) müködött is..de ráraktuk a gépemre a win 7-et és most nem müködik..mit tudnék csinálni?hallotam valami adminisztrációs modról vagy miröl de nemtudom hogy hogyan kell..valaki segítsen fontos lenne:)
2012. febr. 23. 11:39
 1/2 anonim válasza:
Nos fontos lenne, hogy le írd, mit ír ki, mert így, hogy nem megy, nem igen tudom megmondani neked.Ha viszont csak az adminisztrációs módra van szükség, akkor jobbklikk a parancsikonjára az asztalon és futtatás adminisztrátorként (azthiszem..régen használtam már win7-et)Ha ezután sem megy, írd le pontosan milyen hibát dob és megpróbálok segíteni
2012. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem írt ki semmit csak nem inditotta el..de már megoldódott a probléma:) letöltöttem egy másik helyről..és ott elindította:)

És az adminisztrációs dolgot pedig köszönöm szépen:)

2012. febr. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!