Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Supertux - segítenél?

Supertux - segítenél?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ebben a játékban nagyon ugrani? Biztos van módja, csak én nem tudom. (Arra kérek mindenkit, hogy kíméljen meg, ha lehet, a rosszalló megjegyzésektől, tudom, hogy ezer éves játék, és én nem is játszom, nem is értek hozzá, a kislányom szereti, neki szeretnék segíteni és biztos még páran kedvelik, ezért fordulok hozzátok.)
2012. febr. 23. 12:29
 1/6 nrrolli ***** válasza:

Letöltöttem a játékot és sajnos nincs rá mod hogy nagyobbat ugorj viszont ha a kis pingvin gyorsabban megy nagyobbat ugrik de ezt lehet hogy csak én látom


ugrás közben megnyomom 2x pacet mind ha nagyobbat ugorna

2012. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hú, angyal vagy :)

Megpróbáljuk ezt, hátha...

(Most látom, mit írtam, nem "nagyon ugrani", hanem "nagyot ugrani"...)

2012. febr. 23. 12:49
 3/6 nrrolli ***** válasza:
Szólj ha van változás
2012. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Este fog csak játszani szerintem, de szólok :)
2012. febr. 23. 12:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekünk nem jött össze ez... Lehet, hogy ezzel a gyorsan menéssel van a baj, nem tudom, még próbálkozik vele szerintem, de azért köszi így is :)
2012. febr. 24. 07:18
 6/6 nrrolli ***** válasza:
Kár :(
2012. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!