Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a bajom, hogy telöltö...

Az lenne a bajom, hogy telöltöttem a Need For Speed - Most Wanted nevű játékot (kedvencem az NFS-ek közül ), és nem akarja az igazat, ez mért van?

Figyelt kérdés
Nem engedi telepiteni, beirom a helyes CD kulcsot (el is fogadja) majd kattintani kellene arra, hogy elfogadom a szerződést stb. rámegyem, erre kiirja, hogy fel kellene telepitenem a Directx 9-et, vagy 1 nagyobbat. Nos fennt van a Directx 11 és még ennek ellenére is ezt irja, ez miért van? Szerintem, kompatibilitási próblémáim lesznek, ugyanis Win7-em van, és nem tudom megoldani hogy kiküszöböljem a problémákat, remélem érti mindenki mibajom.
2012. febr. 23. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröld le a Direct X-et majd újraindítás és telepítsd ismét.
2012. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom :)
2012. febr. 23. 16:35
 3/3 A kérdező kommentje:

az normális hogy se letörölni se telepiteni nem engedi? letörölni azért mert azt irja nincs fennt...

telepiteni meg mert azt irja fennt van... pff..

2012. febr. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!