Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a gépemen?...

Miért nem indul el a gépemen? Mivel van a baj?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a WoW-ot (Word of Warcraft), beregisztráltam és nem tudok bejelentkezni :-S Vagy azt írja ki, hogy túl sokáig nem kaptam visszajelzést a szervertől, ezért megszakadt a kapcsolat, vagy azt hogy a patch-al vagy mivel van a probléma. Barátom is WoW-ozik, náluk bebírtam jelentkezni meg megcsinálni karit, de mikor átvittem laptopom és rácsatlakoztattuk gépem a netre, utána sem indult nálam a WoW, mármint kihozza a bejelentkező ablakot, de utána SEMMI. Barátom szerint a nettel van a baj, mert gépem idehaza Wifin mükszik, és szerinte nem elég erős a net, vagy valami ilyesmit mondott, de akkor meg azt nem értem, hogy náluk mikor kábellel leheltünk életet gépembe, azaz netet, akkor sem bírtam bejelentkezni... Miért nem tudok bejelentkezni?!
2012. febr. 24. 21:09
 1/2 pitbull123 válasza:

Nekem sem ment 1 ideig mert a globál szerverre akartam csatlakozni,amit természetesen akadályozott a wow...próbáld valahogy kiválasztani a tauri szervert, azt hiszem ez a neve a magyar wowos szervernek és a barátod is körülbelül itt játszik.

Vagy ird le jobban a problémát...mit ir ki, illetve ha kilép akkor azt ird.

2012. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát mit ír ki... kb. 5-10 percig azt, hogy "Handshaking" utána azt, hogy, aztán kiírja, hogy megszakadt a szerverrel a kapcsolat. A másik lehetőség az a patch, vagy milyen-es, de arra sajnos nem emlékszek pontosan, hogy mit írt ki, a probléma pedig az, hogy nem tudok bejelentkezni, mert lehetségesnek tartom, hogy valami nincs letöltve, és 20-25%-ban tartom lehetségesnek, hogy a nettel van a baj, mert barátoméknál ahogy írtam, ott sem sikerült bejelentkezni annak ellenére, hogy kábelesen kötöttük bele a netet!
2012. febr. 25. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!