Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows Movie Maker nevű...

A Windows Movie Maker nevű programban, hogy tudok hangot vágni zene alá? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy zenei alap alá szeretnék pár felvett hanganyagot beilleszteni ,hogy egyszerre játssza le a kettőt. De mivel a zene és a felvett szöveg is mp3 formátumú ezért nem tudom egymásra vágni. Hogy tudnám megoldani ezt ?? Sürgős lenne! Előre is köszönöm a válaszokat! :-)
2012. febr. 26. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Windows Movie Maker-nél ezt nem lehet. Szerintem jobb programoknál keresgélj. Ajánlanám a Sony Vegas-t, de az elég bonyolult program és a telepítése is nehézkes. A Cyberlink PowerDirector-t próbáld ki. Nem ígérem biztosan, hogy abban meg lehet csinálni, de szerintem meg lehet :)
2012. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget ! :-)
2012. febr. 26. 19:24
 3/5 anonim válasza:

VideoPad Video Editor


ebben egymás alatt 2 hely van hangnak. tehát 2 hangot tudsz betenni, állítód, hogy hova (perc, másodperc). többet is be tudsz tenni, ha akarod...

2012. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ! :-)
2012. márc. 24. 06:21
 5/5 anonim válasza:

Gondolom, hogy megoldódott már a probléma, de azért leírom. :))

Movie Makernél szerintem az a megoldás, hogy először a már kész filmet (a zenével) lemented MP4-formátumba, aztán ezt pedig újra megnyitod a Movie Makerrel, és így olyan lesz, mint egy sima videó, és újra tudsz majd alá hangot rakni. :))

2017. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!