Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fóliára nyomtatás Budapesten?

Fóliára nyomtatás Budapesten?

Figyelt kérdés

Hol van Budapesten olyan nyomtatási lehetőség, ahol lehet vastagabb fóliára (pl. írásvetítő fólia-szerűségre) átlátszós .PNG képeket nyomtatni?


Vagy ha nincs ilyen, hol lehet olyan lézernyomtatóba való fóliát venni, amivel ez megtehető?



2012. febr. 26. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt már én is néztem, csakhogy én nem vékony öntapadós fóliára szeretnék nyomtatni, hanem vastagabb, lemezszerűre. Az se biztos, hogy az írásvetítő fólia ilyen, ugyanis még nem volt dolgom olyannal, csak nem tudom máshoz hasonlítani. Tehát egy nem nagyon hajlékony, átlátszó "kártyát" szeretnék kinyomtatni, olyat ami nem gyűrődik.
2012. febr. 27. 01:47
 3/3 anonim válasza:
minicopy!!! budafoki út 49. ott biztosan lehet fóliára nyomtatni, tapasztalatból tudom ;)
2012. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!