Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek 180E ért? Notebooko...

Mit vegyek 180E ért? Notebookot szeretnék, mit tudtok ennyiért ajánlani játékra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak valami ütős ATI videókártya legyen benne, ami legalább 1 vagy 2 GB dedikált memóriával rendelkezik... jó márkák pl a Dell, Lenovo, ASUS, MSI, és a HP & Sonynak is vannak korrekt modelljei.
2012. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Notebookot nem játékra szokás használni, amin jól el lehet játszani, az 300k környékén kezdődik.


Ennyiért elég jó gépeket lehet találni, de ne elsődlegesen a játék legyen a szempont.

2012. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talál már 180-200e körül is játékra igencsak alkalmas notebookokat. Nyilván nem ultramagas minőségen fog játszani, és nem a majd 2014-15-ben megjelenő játékokkal, de az tuti, hogy a legtöbb játékot még közepes beállításokkal is vinni fogja mondjuk egy Radeon HD 6650M kártyát tartalmazó gép, persze megfelelő processzor és RAM mennyiség (legalább 2GB, de inkább 4) mellett...
2012. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. hozzászoló hülyeség,amit írsz 3 éve vettem dell vostromat 140 ért 2011 ig minden új gamet médiumon vitt és semmi baja se volt pedig, nem is a legjobb széria
2012. febr. 27. 00:44
 5/7 A kérdező kommentje:
de kérnék linkeket is ha lehet:)
2012. febr. 27. 00:46
 6/7 lindmayer ***** válasza:

[link]

evvel már szépen lehet játszani

2012. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kisvuk29 ***** válasza:
Hülyeség,hogy a Notebook-ok nem jók játszani.Én egy HP mini netbook-on (!) szoktam GTA-zni.Nekem jobb mivel ezt bárhova vihetem játszani is.A nagy notebookokon egyenes jó játszani az enyémhez képest.
2012. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!