Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a számítógé...

Miért csinálja ezt a számítógépem?

Figyelt kérdés
Asztali számítógépem van és 3 napja elkezdte, hogy mikor aznap először kapcsolom be akkor a gép bekapcsol de a monitor nem és csak stand by módban van, várok várok de nem jelenik meg semmi a monitoron pedig be van kapcsolva.2-3 újraindítás után már sikerülni szokott. Mi lehet a probléma?
2012. márc. 1. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
hányszor sipol a gép amikor elindul?
2012. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először ellenőrizd a kébeleket. Utána kivenném és visszaraknám a videókártyát (feltéve, hogy van ilyen a gépben).
2012. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze hogy van ilyen a gépben,

ha hiszed ha nem én nem szoktam hallani , hogy sípolna bekapcsoláskor :O

2012. márc. 1. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:
kiszedtem a videókártyát visszaraktam és megint csinálta
2012. márc. 3. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Drivereket felraktad a videokártyához? Biztos viszi a monitort a videokártyád? Törtöltél/telepítettél vagy tettél valami lényegesebbet a probléma jelentkezése előtt? Rendszervisszaállítással próbálkoztál már?
2012. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudok segíteni,mert pontosan ez van most tegnap óta az én gépemmel is!:$
2012. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy ujrarakas, vagy kattintgatsz az egerrel, es nyomkodod a billentyuzetet
2013. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!