Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki ír egy android...

Ha valaki ír egy android alkalmazást, azt feltöltheti ingyen az android marketra?

Figyelt kérdés
Ha ingyenes kell érte fizetni jutalékot, illetve fizetős verziónál kell fizetni jutalékot?
2012. márc. 2. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Most néztem pont tegnap a feltételeket.


A marketre fejlesztőnek regisztráláshoz egyszeri 25$-t kell fizetni, hogy ezzel szűrjék ki a "csalókat" és az igénytelen cuccokat.

Ha ez megvan és regisztráltál, akkor onnantól kezdve ingyen van.


A fizetős appokból viszont (ha jól rémlik) 3%-ot lenyúlnak a bevételből, de ennyi.

2012. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. :)

Ez egyszeri 25 USD vagy alkalmazásonként értendő? Ha ingyenes-t töltök fel, akkor én szerződhetek külön cégekkel, akiknek a reklámjait beépíthetem az ingyenes alkalmazásba, és kapok pénzt a reklámokért?

2012. márc. 2. 12:04
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi, figyelmetlen voltam, már látom, hogy egyszeri összeg. :) Akkor már csak a reklámozás a kérdés ?
2012. márc. 2. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszeri csak a regisztrációkor.


Ezt a külső cégest nem tudom, de szerintem nem.

(A reggnél olvasd el a szerződési feltételeket, abban tuti benne van, hogy mit hogy kell.)

2012. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem adni egy linket, valahogy most nem találom a feltételeket, köszi. :)
2012. márc. 2. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Illetve pontosabban: [link]

2012. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha az első linkemen mész, a 2. oldalon magyarul is olvasható a cucc.


Vagy közben ezt is megtaláltam: [link]

2012. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. márc. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!