Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjak xbox 360 játékot?...

Hogyan írjak xbox 360 játékot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy csomag OMEGA -FREESTYLE kétrétegű DVD-t de a Clone DVD szerint csak 8.1 gb tárólókapacitása van viszont a játékok 8.3 gb-sek tehát nem tudom kiirni őket...már 2 dvd elbasztam pls HELP! :W
2012. márc. 2. 11:02
 1/9 Pj0tr ***** válasza:
21%
Szerintem azt nem írni kell, hanem bemászol egy boltba és megveszed...
2012. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a módszer nekem is miindig működött.
2012. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jah akkor te meg csúsztass be a tárcámba 14000-22000ft ^^
2012. márc. 4. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Takarodj el dolgozni.
2012. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pj0tr ***** válasza:

Miért csúsztatnék? A termék, szolgáltatás stb pénzbe kerül így működik a világ. Nem tudom mit szólnál, ha elmennél dolgozni a fizetési napon meg arcon röhögnének és nem fizetnének.

Materiális dolgot te sem hagysz a munkahelyen, akkor meg miért fizetnének?

2012. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja szal ma egy 15 évesnek ahhoz hogy játszasson az xboxán akkor mennyel eldolgozni, mert a családjának nincs fölös 20k-ja havonta ... nem tudom te hogy vagy vele? gondolom akkor nektek telik ilyenekre és még soha semmit nem töltöttetek le :D
2012. márc. 6. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van.

Ha a szüleinek nem telik rá vagy nem játszik, vagy elmegy és megdolgozik érte.

Ez mindig is így működött kisapám...

2012. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy ha nem telik rá fogom magam és ellopom csak cigányoknál szokás...

Ezek szerint te is az vagy.

2012. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pj0tr ***** válasza:

Értem a logikád. Akkor ha egy 15 éves gyerek bármire vágyik és azt a családja nem engedheti meg magának akkor azt jogosan el lehet lopni...

Nem panaszkodom az életemre, de én sem engedhetek meg magamnak nagyon sok mindent. Amikor gyerek voltam akkor is le kellett egy csomó mindenről mondani, de meg sem fordult a fejemben, hogy ellopjam pl a pár ezer forintos kártyát a konzolhoz. (akkor még ilyen bedugható kártyákkal üzemeltek :D)

2012. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!