Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP Professional-ról...

Windows XP Professional-ról Windows 7-re? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri-e az új gépemre Win7-et rakni?

Intel Celeron(R) 2.40GHz 2.40GHz 1,25GB RAM Nvidia Geforce 6800GT Videokáryta? SŰRGŐS LENNE!!!! KÖSZÖNÖM!


2012. márc. 2. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs sok értelme.
2012. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ami szúrja a szemem: "új" ?!

Ez egy őslelet.

2012. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nesze neked őslelet:

[link]

Egyébként tényleg nem valami jó gép de azért inkább hagyj rajta xp-t és vegyél egy normális gépet win7-el.

2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen pénzem, gyerek vagyok még, és nem telik új gépre. Ez nekem már q*rva jó gép....
2012. márc. 2. 20:39
 5/8 davideboy1995 válasza:

Hát szerintem is hagyd rajta az XP-t mert az több játékkal is kompatibilis

(MEGJEGYZÉS a celeron-os proci az nem jeleskedik a minőségéről nekem is celeron-os procim van de nagyon gyorsan túl lehet terhelni elég neki ha megy 1-2 torrent meg vagy 3-4 mappa megnyitva és a géped úgy le lessz terhelve hogy még lehet hogy kékhalált is kaphatsz nekem is volt egyszer ijen hogy fölment 100%-ra a procihasználat és nem akart lejebb menni és mire eljutottam odáig hogy újrainditsam kékhalál) ha tudsz akk próbálj meg legalább intel pentium-os procit szerezni!

2012. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha gyerek vagy akkor elég neked ez a gép de azért megmutatom hogy 2012-ben mi számít qrva jó gépnek:

[link]

Bár elég az xp is de azért egy win7 home premium nem ártana.

2012. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a tény hogy gyerek vagy nem változtat azon a tényen hogy ez egy harmatgyenge gép...
2012. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy Windows 7 Home Premium mehet rá? Rendben van... szerintem hozzá is látok...
2012. márc. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!