Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi lehet vagy mi lehet a baja?

SzPedro kérdése:

Régi lehet vagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Szevasztok.

Nemrég találtam egy gépet a gardrióbunkban.Szerencsémre pont volt mellette egy egér,billentyűzet és egy monitor.Összeraktam operációs rendszer telepítése stb.Aztán jó régóta nem értem rá fele foglalkozni.Máma be áram alá helyezem, bekapcsolom, de a monitor nem csinál semmit na mondom biztos kihúzódott de nem. Mindent megnéztem de nem.Mit tehetek elromlott nrm mert világít.Elég régi lehet de úgy néz ki mint ha új lenne.Mit tegyek kérlek aki tudd segíteni az írjon.


2012. márc. 3. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet a kábellel van valami baj
2012. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cipi8 ***** válasza:
Tegyél rá egy másik monitort hogy azzal jó-e? Ha igen akkor valszeg a monitor rosz de ha cserélhető VGA kábel akkor csak venned kell egy másikat ha másik kábellel megy!
2012. márc. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!