Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul állandóan újra?

Miért indul állandóan újra?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a gépemet, elkezdtem netezni, és kb 10 perc után újraindult. Elkezdte betölteni a Windows XP-t és amikor eltűnt a logó újraindult ismét. 10 percenként kb újraindulgat, pedig neteztem Explorerben és Chromeban is. 2 XP van a gépemen, mindkettőn csinálja. Mi a baja?
2012. márc. 3. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hardver-hiba állhat a háttérben! Így elég nehéz megállapítani - hiányos információk
2012. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:

Nekem 2 Winyóm van és azok akadtak össze néha és induláskor teljesen meghülyítette az Op.rendszeremet! A winyók jól vannak jumperolva és egy kábelen is voltak! Én úgy oldottam meg hogy indítás előtt lehúztam a tápról a másodlagost és úgy indítottam el be is bootolt normálisan ment minden majd kikapcsoltam és visszaraktam a tápra a másikat majd indítottam és utána minden okés volt! Néha úgy 1,5-2 havonta ezt eljátszom vele és ennyi a történet! De ezt már sok Op.rendszeren megcsinálgatta a gépem most egy Seagate és egy Wester D. Caviar Blue pörög benne de a Western előtt egy másik Seagate volt és akkor is össze össze kaptak! Most már külön kábelen mennek és nincs gond én az alaplapomra gyanakszok de mind1 mert nyáron úgyis komplett gép csere!


Hátha neked is csak ennyi a gond?

2012. márc. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 winchesteren van a 2 oprendszer, csak vmi miatt ha csak az egyik van bent, egyik sem akar bebootolni. Tegnap este miután 10szer megcsinálta ezt velemn, kivettem a 2 RAMot, kicsit letisztítottam és a helyét is, majd visszaraktam, azóta nem csinálta, lehet csak az érintkezéssel volt baja.
2012. márc. 4. 17:23
 4/4 cipi8 ***** válasza:
Ja persze a por egy idő után akár elég nagy galibákat is tud okozni én azért évente 3-4 szer kiszoktam takarítani! porszívó,fogkefe,sűrített levegő!
2012. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!