Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali számítógépemet helyhiá...

Asztali számítógépemet helyhiány miatt, laptopra cserélném. Netezés, képszerkesztés, videókészítésre használnám. Milyet érdemes venni és mire kell ügyelni a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha komolyan szeretnéd kép- és videószerkesztésre használni akkor nem lesz olcsó mulatság. A kérdés az, hogy ezek számodra mennyire fontosak, illetve, hogy mennyit költenél rá?!
2012. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kép- és videószerkesztésre jobb egy nagy kijelző. Így vagy a 17-es notebookok között nézelődj, vagy maradj az asztali gépnél. Nagy felbontású filmek komolyabb szerkesztéséhez olyan teljesítmény kell, amire csak a drágább notebookok képesek.
2012. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem valami 2 magos laptopot ajánlok minimum 17 colos képernyővel nekem a laptopom 15colos de nekem ez bőven elég netezésre játékra
2012. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!