Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik nap bekapcsoltam a...

Egyik nap bekapcsoltam a gépem és elég érdekes látvány fogadott. Shock wave flash összeomlott? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ez mi lehet? [link]

Kipróbáltam a videokártya cserét akkor is ugyan ez volt a probléma. Újra húztam a PC-t akkor is, kicseréltem a monitort szintén ugyan ez volt. Egyszerűen fogalmam sincs mi a baj. A játékok futnak hibátlanul... Csak akkor jön elő a dolog ha neten nézelődök, vagy videót szeretnék nézni a gépen.



2012. márc. 4. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az összes belső kábel mit jelent?

Tudtommal csak 1 kábel jöhet számításba ami az alaplapot és a winchestert köti össze. (Azt már kicseréltem hiba továbbra is fennáll.)

Más kábel elvileg nem jöhet számításba.

Vagy még is?

2012. márc. 13. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Minimum kettőnek kell lennie asztali PC-nél. Bár az is lehet, hogy simán az alaplappal van komoly gond.
2012. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Monitort minek cserelted ki?:D Memoriamodulokat nezted inkabb?
2017. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!