Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyszer csak kikapcsolt a...

Egyszer csak kikapcsolt a gépem, utána csak egy háttérképem látszik, semmi más. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az internetet is csak a feladatkezelőn keresztül tudtam megnyitni, azt meg ugye Ctrl+Alt+Delete. De különben sehol a tálca, sehol a Start menü, sehol az ikonok.Csak az üres háttérkép.


Nem tudom, hogy vírus-e ez, vagy mi történt. Mondjuk egyik nap felléptem MSN-re, kb. 1 évvel az utolsó bejelentkezésem után, és 2 vírusos robot is "rám írt."


Nem tudom, hogy az-e az oka, hogy nem sokkal később a képernyőm hirtelen elsötétült, és kiírt valami ilyesmit, hogy a rendszer hibát észlelt, ezért leállt, de mire rendesen végigolvashattam volna, már ki is kapcsolt.


Utána mire újra indítottam, már ez volt, amit fentebb leírtam. Egyébként maga a gép nem lassú, a net se az, szóval vírusnak a jeleit nem látom, bár nem vagyok egy műszaki zseni.:)


Szóval, légyszi segítsetek! Köszönöm széépen. 15/L


2012. márc. 5. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg újraindítani CSÖKKENTETT MÓDBAN, és az Eseménynaplót megnyitva, az Alkalmazás és Rendszerhibákat pontosan írd ki, majd másold be ide. (hibakódokat is!)
2012. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 j0c1 ***** válasza:

Én nagyon is úgy vélem, hogy ez egy vírus eredménye.

Régebben nekem is volt egy ehhez hasonló eset, bár nekem nekem csak a feladatkezelő, vezérlőpult, és hasonló fontosabb dolgok nem voltak elérhetők, nehogy ki tudjam iktatni gondolom a vétkes progit, ami ezt okozza.

Ha nem javul a dolog szerintem rakd újra a rendszert.

2012. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megérett a rendszered, egy WINDOWS, JAVÍTÓ TELEPÍTÉSRE, ezzel a módszerrel, ha jól csinálod, minden telepített programod, és gépen lévő adatod megmarad.

(bár én, biztosan tiszta telepítés mellett döntenék, de akkor minden programot a portable-k kivételével újra kell rakni, és minden adatra ami a Rendszermeghajtón található és még szükséged van, ki kell menteni másik, esetleg külső meghajtóra, mert egyébként a formázással elveszik)

2012. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!