Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook vírus már megint?!

Facebook vírus már megint?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítsetek kérlek. A facebook elkezdett küldözgetni üzenetként egy linket, minden ismerősömnek. Az egy dolog, hogy szóltam, akinek csak tudtam, hogy ne nyissa meg, mert vírus, de mit tudok tenni ellene? Hogyan tudom elérni, hogy ne küldözgesse tovább?? A gépem is teljesen meghalt tőle... Ami még furcsa számomra, hogy tegnap este küldte el egyik ismerősömnek az első ilyen üzenetet, amikor én nem is voltam gépközelben...

Kérlek segítsetek, én nagyon hülye vagyok ezekhez :((


2012. márc. 5. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyu, velem ugyan ez a szitu nekem már 2 ismerősöm is küldte ezt a "Album.exe" néven álcázott vírust legelőször megijedtem hogy jaajj Víruus! de mostmá a gépről letöröltem a gépemnek semmi baja hálaistennek csak attól félek nagyon hogy mostmár én profilomról is küldözgeti magát a vírus!! és mindkét ismerősöm a haverom volt (nem hinném hogy ők küldték volna el nekem
2012. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!